Adriana Jabłońska

Jestem kreatorem wizerunku, doradcą w budowaniu marki osobistej i biznesowej, styl coachem, właścicielem T POINT STUDIO Łódź, nazywanego Fabryką Dobrego Nastroju. Mentor, coach, trener, menedżer wyższego szczebla – praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Dusza artystyczna, która narodziła się w Państwowej Szkole Baletowej w Łodzi. To właśnie tam odkryłam w sobie talent pedagoga i choreografa, umiejętność nauczania, przekazywania wiedzy i wspierania w rozwoju. Dlatego też ukończyłam studia pedagogiczne, na kierunku Edukacja Dorosłych
z Doradztwem Zawodowym. Po 23 latach pracy w korporacji na bardzo odpowiedzialnych stanowiskach w 2017 roku podjęłam decyzję o budowaniu własnej marki osobistej T Point.

Z myślą o kobietach stworzyłam dwa projekty i realizuję je razem z moim T Point Teamem, w myśl zasady kobiety kobietom:

• „Trening Modowy dla Niecodziennych Kobiet Dnia Codziennego”,
w którym biorą udział panie bez względu na wiek, budowę ciała, doświadczenia czy przeżycia. Bohaterek naszych wydarzeń jest ponad 500, w wieku od nastu do prawie 80 lat. Ideą całego projektu jest aktywizowanie kobiet w różnych momentach ich życia, wzmacnianie lub odbudowywanie poczucia własnej wartości, przełamywanie barier oraz otwieranie się na nieznane.

• „Wyraź Siebie Wizerunkiem” – pełna metamorfoza zewnętrzna
i wewnętrzna, zgodna z „DNA” kobiety, zakończona stylizowaną sesją fotograficzną.
W Fabryce Dobrego Nastroju odbywają się również cykliczne spotkania
i warsztaty, dzięki którym Kobiety zaczynają aktywnie uczestniczyć w życiu codziennym, kulturalnym, towarzyskim i zawodowym.

Jestem świadomą, dojrzał, bo 50-letnią kobietą, działającą na rzecz innych kobiet. Przez wiele lat obserwowałam otaczający mnie świat, ten prywatny jak i zawodowy. Doświadczałam jak trudno w naszym społeczeństwie być silną kobietą, wychodzącą poza schematy stereotypów, pokazującą swoje potrzeby i dbającą o własną przestrzeń. Na drodze zawodowej kobiet dostrzegałam, że nie zawsze kompetencje i umiejętności były na pierwszym miejscu. Wiem jak bardzo takie sytuacje wpływają na obniżenie, a nawet utratę poczucia własnej wartości. Dlatego teraz wspieram kobiety w dbaniu o siebie, uczę akceptacji siebie i upływającego czasu, ciepłej relacji z samą sobą, pokochania swojego ciała, radzenia sobie ze stresem, wszechobecną krytyką, wyłączeniem wewnętrznego cenzora oraz umiejętności wyrażania siebie poprzez wizerunek.

Pokazuję jak każdego dnia zakładać „liliowy kapelusz” i wychodzić zdobywać świat.
t-point.com.pl