Edyta Bartosiewicz

Ekspertka ds. kryzysu, coach & coach kryzysowy, trenerka efektywności osobistej, socjolożka. Pomaga osobom w kryzysie. Uczy, jak opanować chroniczny stres i emocje w życiu i w biznesie oraz jak odzyskać spokój w kryzysowych sytuacjach. Pokazuje, jak budować odporność psychiczną i dbać o dobry poziom energii mentalnej. Wspiera w podnoszeniu poczucia własnej wartości i samooceny. Prowadzi autorskie cykliczne warsztaty efektywności osobistej dla kobiet oraz spotkania indywidualne i grupowe dla organizacji z zakresu psychologii konfliktu.

Jedna z bohaterek książki „Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat”. Wyróżniona nagrodą magazynu Law Business Quality za odwagę w podejmowaniu zawodowych wyzwań oraz wiarygodność marki.

Przez 10 lat współpracowała z zespołem biegłych psychologów sądowych w zakresie spraw rozwodowych, opiekuńczych, nieletnich i mediacji. Doświadczenia te z powodzeniem wykorzystuje w pracy coachingowej i kryzysowej ze swoimi klientami.

Prywatnie mama 11-letniego Miłosza oraz 7-letniej Poli. Szczęśliwa i spełniona kobieta:) Z pasją trenuje nordic walking. Wykrada sobie też czas na dobrą książkę, twórczość ceramiczną czy tango argentyńskie.

www.edytabartosiewiczcoaching.pl
https://www.facebook.com/SilaKobiecychMarzen

Zdjęcie: Magdalena Kozłowska, Studio Hajako