Magdalena Turowska-Kwapisz

Trener biznesu HRD BP, Ekspertka Inteligencji emocjonalnej, Konsultant biznesu.

Certyfikowany i licencjonowany trener biznesu HRD BP (HR Development Business Partnering), coach, ekspert w zakresie inteligencji emocjonalnej, od 2014r. przedsiębiorca, założycielka i właścicielka firmy szkoleniowo-konsultingowej TK Training Turowska-Kwapisz. Posiada uprawnienia do rekomendacji I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Trenera Umiejętności Psychospołecznych oraz certyfikat Trenera ,,Myślącego pytaniami w biznesie”.

Ukończyła również profesjonalne Studium Coachingu Wielopoziomego Multi Level Coaching. Zawodowo, zarządzała zespołem kobiet w branży Doradztwa Personalnego, jako Branch Manager. W PKP Intercity aktywnie wspiera kobiety, w wykorzystywaniu inteligencji emocjonalnej, w obsłudze klienta i zarządzaniu.

Obecnie projektuje cykl szkoleń dla kobiet na stanowiskach managerskich ,,Szefowa inteligentna emocjonalnie”, m.in. w Makro Cash&Carry oraz finalizuje swoją pierwszą autorską książkę z ujęciem kluczowych narzędzi inteligencji emocjonalnej ,,Wygraj swój wewnętrzny M.E.C.Z. i celebruj zwycięstwo nad sobą”.

Założycielka Fan Page na portalu Facebook ,,Pani Trener Inteligencji Emocjonalnej”, gdzie dzieli się głównie z kobietami aktualną wiedzą na temat praktycznego wykorzystywania inteligencji emocjonalnej, w biznesie i życiu prywatnym. W wolnych chwilach, aktywnie uczestniczy w dedykowanych szkoleniach, webinariach dla kobiet, m.in. ,,Kobieta pełna mocy” oraz czyta literaturę kobiecą.