Założycielka

MONIKA MULARSKA-KUCHAREK

Zawodowo…

Współwłaścicielka firmy szkoleniowej ART OF TRAINING, trenerka umiejętności psychospołecznych, socjolożka, terapeutka, mentorka rozwoju osobistego, wykładowczyni akademicka.

Uwielbiam…

Pracę z ludźmi w każdym wydani i podróże po meandrach ludzkiego życia…Zachwycam się człowiekiem i jego potencjałem zarówno na sali szkoleniowej, jak i w gabinecie czy w codziennym życiu.

Piszę…

Książki popularno-naukowe, a także artykuły eksperckie do czasopism i portali internetowych. Jestem inicjatorską i współautorką książek: ”Jak nie teraz-to kiedy?!”, „Jesień życia? Wiosna możliwości. Przewodnik po późnej dorosłości!”, a także „Srebrne tabu. Przyjaźń, miłość, seks w wieku dojrzałam”. Współpracuję z takimi portalami jak: Szczypta Luksusu, Imperium Kobiet, a także magazynami Law Business Quality i Po Prostu Żyj. Współprowadzę bloga z zakresu rozwoju osobistego nt. „Nie tak miało być – w drodze po lepszy dzień” – (nietakmialobyc.pl)

Społecznie…

Jestem współzałożycielką Fundacji Science Watch Polska i działam na rzecz pozytywnych zmian w obszarze nauki. Od wielu lat podejmuje inicjatywy na rzecz osób starszych, a także kobiet. Z końcem grudnia 2020 roku założyłam Łódzką Akademię Kobiecości. Pełnię funkcję koordynatora merytorycznego Klubu Aktywnego Seniora przez Centrum Kultury Młodych w Łodzi

Prywatnie…

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych synów: Mateusza i Wojtka.

W wolnych chwilach…

Czytam poezje i pisze wiersze terapeutyczne, które opublikowałam w książce „Co Dobrego?! Poezjoterapia”. Niektóre z nich doczekały się interpretacji muzycznej, co zaowocowało wydaniem płyty “Drogowskazy szczęścia. W drodze po lepszy dzień”. W roku ubiegłym ukazał się kolejny tom poezji „Odnalezione nadzieje”. Poza tym odkrywam na nowo świat z perspektywy dwóch kółek.

Często powtarzam…

Na nasze życie składa się tyle wspaniałych chwil. Zauważajmy je, bo warto!

Inspiruję…

Do pracy nad sobą, relacjami, do poprawy jakości swojego życia i wyruszenia w drogę po lepszy dzień.